AraYol Tarifi
Mail: anarlarnakliyat@gmail.com
Telefon: 0537.861 25 12 - 0537.953 56 20

Ambalajlama Hizmetleri

ambalajlama çalışmasıAmbalajlama çalışmamız, taşıma işlemlerinde en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Evden eve nakliyat veya işyeri taşıma hizmetlerinin en önemli konularından biri, eşyaların taşıma öncesi düzgün bir şekilde ambalajlanmasıdır.

Kaliteli ve titiz bir çalışmayla yapılan paketleme işlemleri, eşyalarınızın emniyetli ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize aktarılmasını sağlamaktadır.

Her eşyanın ambalajlanması, eşya türüne göre olması gereken en uygun malzeme ile yapılmalıdır. Bu prensip ile hareket evden evden eve nakliye firmamız, taşıma işlemlerine başlamadan önce evinizdeki eşyaları, sağlıklı bir nakliyeyi temin etmek için özen göstererek ambalajlar.

ambalajlama hizmetleri

Kırılacak bardak, tabak eşyalar önce tek tek kraft kağıtlara sarılır ve bu tür eşyayı taşımaya en uygun karton veya plastik kutulara dikkatli bir şekilde yerleştirilir.

Evinizde bulunan gardrop, yemek masası gibi büyük eşyalar ise marangozluk konusunda uzman elemanlarımız tarafından itina ile demonte edilir ve her bir parçası ayrı ayrı gerekli şekilde paketlenerek emniyeti alınır.

İtinalı çalışma ile mükemmel ambalajlama yapıyoruz.

Sehpalar, koltuklar, sandalyeler, avize gibi hassas eşyalar, en güvenli taşımayı sağlayacak biçimde paketlenir.

Elektrikli ve elektronik eşyalarınız, buzdolabı ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi büyük eşyalarınız uzman kadromuz tarafından en iyi şekilde ambalajlanır.

Hiç bir eşyanız açıkta kalmayacak şekilde paketleme çalışması tamamlanır ve aracımıza taşımaya hazır duruma getirilir.