AraYol Tarifi
Mail: anarlarnakliyat@gmail.com
Telefon: 0537.861 25 12 - 0537.953 56 20

Nakliye Araçlarımız

Nakliye Araçlarımız

Nakliye AraçlarımızEvden eve taşımacılık ve iş yeri nakliyesi hizmetlerimizde kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz.

Nakliye araçlarımızın ev eşyası gibi hassas malzemelerin taşınmasına yönelik planlanmış kasa içi tasarımları ile güvenli ve hasarsız bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Kasa içlerimizde yapılan düzenlemeler, her çeşit eşyanın sarsıntısız taşınmasını sağlamaktadır.

Nakliyat araçlarımız daima temiz ve bakımlı tutularak evden eve taşıma esnasında her hangi bir sorunun çıkması önlenmektedir.

Nakliye araçlarımız tam donanımlıdır ve eşya taşımanın emniyetini sağlayan en iyi ambalajlama malzemeleri kamyonlarımızda hazır olarak bulunmaktadır.

Araçlarımızda bulunan malzemeler arasında, eşyalarınızın demonte edilmesi ve tekrar montajının yapılması için gerekli her türlü marangozluk alet ve ekipmanları da bulunmaktadır.

Her taşıma işleminden sonra araçlarımızın gerekli temizlik ve kontrolleri yapılır ve sonraki taşıma işlemine hazırlıklar tamamlanır.

Nakliye araçlarının kalitesi de taşınma işlerinin önemli unsurları arasında yer almaktadır.

Bu bilinç ile hareket eden firmamız, kamyonlarını daima bakımlı tutmakta ve gerekli yenileme ve düzenlemeleri zamanında yapmaktadır.