AraYol Tarifi
Mail: anarlarnakliyat@gmail.com
Telefon: 0537.861 25 12 - 0537.953 56 20

Ofis, İş Yeri ve Mağaza Taşıma

Ofis İş Yeri ve Mağaza Taşımaİş Yeri, Ofis ve Mağazalarınız Güvenli Ellerde Uzmanlar Tarafından Taşınsın

Taşımacılık konusunda deneyimi ve uzmanlığı ile yıllardır faaliyet gösteren firmamız ile iş yerinizin taşınması, siz değerli müşterilerimiz için bir çok avantajlar sağlıyor.

İş yeri taşıma konusunun tüm inceliklerini ve detaylarını eksiksiz bilen nakliye firmamız ile kısa sürede taşının ve mümkün olan en kısa sürede yeni adresinizde çalışmalarınıza başlayın.

Ofis ve diğer her türlü iş yerinizdeki eşyaların taşınması öncesi mükemmel bir ambalajlama çalışması yapılarak tüm eşyalarınızın hasar görmeden taşınması sağlanır. Taşıma öncesi yapılan planlamamız ile kısa sürede taşınmanız sağlanır.

mağaza taşıma

İş yeri taşıma konusu da ayrı bir bilgi birikimi ve uzmanlık gerektiren bir bir faaliyet alanıdır.

Nakliye sektöründe uzun yıllardır çalışan ve bu sayede deneyim kazanmış olan taşımacılık firmamız ile çalıştığınızda, profesyonel bir hizmet almanın farkını görürsünüz.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce yapılan bir ekpertiz çalışması ile, iş yerinizdeki tüm eşyaların detayları çıkarılır ve hangi eşyanın ne şekilde ambalajlanması gerektiği belirlenir.

Demonte edilmesi ve daha sonra montajı yapılması gereken eşyalar belirlenir ve çelik kasa, büyük dolaplar, raf sistemleri gibi eşyaların taşınması planlanmış olarak çalışmalara başlanır.

Tüm çalışmalardan sonra bu şekilde koordineli yapılan işlemlerle taşınma işleriniz en kısa sürede sorunsuz olarak tamamlanır.